Листопад 2017

Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує!

Кліматичний освітній форум під такою назвою відбувся 2-3 листопада, напередодні 23-ї Міжнародної конференції ООН зі зміни клімату – COP23.

Організатори впевнені, що якісна екологічна освіта – сучасна, інклюзивна, ґендерно чутлива, інтерактивна – важлива складова для досягнення сталого розвитку суспільства та запобігання зміні клімату.

Фокус цьогорічного Форуму – участь молоді в екологічних шкільних та міських проектах та залучення до прийняття важливих рішень.

Зокрема, відбулася панельна дискусія за участі молоді, під час якої молоді ініціатори екологічних проектів презентували свої успіхи, проаналізували помилки, а також ділилися планами на майбутнє.

ГО «ЕКОСФЕРА» також взяла участь у цьому заході й презентувала свої навчально-методичні видання «Азбука поводження з ТПВ» та «Екологічні дослідження водних екосистем», а також практичний посібник «Адвокація, як метод впливу».

ГО “ЕКОСФРА” вже 18 років займається питаннями природоохоронної освіти. Через наші тренінги пройшли сотні вчителів зі шкіл усієї України, на наших літніх таборах “Школа у природі” побувало більше тисячі дітей шкільного віку також з усієї України, з нами разом проводять екологічні дослідження та готують наукові роботи в Малій академії наук десяток учнів шкіл Закарпаття. Серед наших вихованців є дипломовані лікарі, біологи, студенти біологічних факультетів в Україні та закордоном. Ми пишаємося своїми здобутками, бо знаємо, що світ можна змінити лише змінивши відношення до нього, в першу чергу, у дітей. 

Posted in Новини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *