Вересень 2017

Про виконання пунктів Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань лісової сертифікації за схемою FSC

говорили в Ужгороді у понеділок, 25 вересня. Круглий стіл на цю тему відбувся у конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Серед учасників – керівництво Закарпатського ОУЛМГ, директори державних лісогосподарських підприємств, ГС “Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України”, Національне представництво FSC в Україні, Дурнайсько-Карпатська програма WWF в Україні, ГО “Екосфера”, ГО “ФОРЗА”, Громадська рада при Закарпатському ОУЛМГ, ІП “СЖС Україна”, деревообробні та лісозаготівельні підприємства Закарпаття та представники ЗМІ.

Кожна зі сторін-підписантів Меморандуму представила результати своєї роботи за пунктами цього документу.

В ході засідання учасники обговорили питання взаємовигідного співробітництва з питань лісової сертифікації між Закарпатським ОУЛМГ та соціально і екологічно відповідальними деревообробними підприємствами Закарпаття, ознайомилися з міжнародним досвідом діяльності лісопромислових асоціацій, зорієнтованих на розвиток лісової сертифікації за схемою FSC. Серед найважливіших питань, яке піднімалося під час засідання учасниками – це гостра необхідність відповідального лісоуправління для збереження біорізноманіття та сталого використання лісових ресурсів й виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань лісової сертифікації між Закарпатським ОУЛМГ, Національним представництвом FSC в Україні, Дунайсько- Карпатською програмою WWF, екологічними НГО та соціально і екологічно відповідальними деревообробними та лісозаготівельними підприємствами Закарпаття, який був підписаний 15 червня минулого року.

 

З доповідями виступили начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, директори державних лісогосподарських підприємств, представникники деревообробних компаній та директор Національного представництва FSC в Україні Павло Кравець й аудитор з лісової сертифікації компанії SGS-Україна Тетяна Данчук-Дворецька.

Posted in Новини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *