Квітень 2012

Судовий позов проти Схеми розміщення 330 міні ГЕС у Закарпатті

femida23 квітня 2012 року представники Форуму екологічного порятунку Закарпаття подали позов до суду на Закарпатську обласну раду за рішення № 310 від 04.11.2011 року «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» про будівництво 360 МГЕС.

Як зазначено в позові, рішення було прийнято на першому пленарному засіданні 7-ої сесії Закарпатської обласної ради з грубими порушеннями порядку встановленому законодавством України. Прийняте рішення суперечить законодавству про місцеве самоврядування, доступ до публічної інформації, про місцеві державні адміністрації, містобудівельному законодавству, здоровому глузду, позиції громадськості, експертним висновкам спеціалістів та міжнародним домовленостям України про спільне регулювання справ водного басейну Дунаю.

Порушення, виявлені експертами Форуму екологічного порятунку Закарпаття, складаються з шести основних пунктів:

            1. Порушення порядку винесення та розгляду питання на сесію. Серед порядку денного зазначеної чергової сесії питання «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» було відсутнє, але під час засідання 4 листопада воно з’явилося. Таким чином, розгляд питання «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» депутатами обласної ради порушив встановлений порядок доведення до відома виборців питань порядку денного. Було порушено право громадян на участь в місцевому самоврядуванні, розгляд проекту відбувся всупереч принципам робити органів місцевого самоврядування, адже про інші питання порядку денного сесії виборців було повідомлено 20 жовтня, в той же час питання «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» було приховано.

2. Порушення законодавства про інформацію. Проект рішення досі відсутній у відповідному розділі на сайті Закарпатської обласної ради. Це грубо суперечить п. 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», яка гарантує виборцям право ознайомлюватися з проектами органів місцевого самоврядування за 20 робочих днів до їх розгляду. Якщо рада планувала розглядати документ під час засідання 4 листопада, то проект рішення ради повинен був бути оприлюднений на сайті не пізніше 6 жовтня 2011 року. В іншому випадку, він мав бути розглянутий на іншому засіданні. Але, незважаючи на право громадян на доступ до публічної інформації, дане розміщення було відсутнє взагалі. Рада позбавила громадян доступу до публічної інформації.

3. Порушення законодавства про корупцію. Розгляд рішення «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» з дотриманням чинного законодавства на 7-й сесії був взагалі неможливий. Звернення депутата Трикура В.Ф. про необхідність розгляду питання «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» на сесії ради було подано в раду після підписання розпорядження про скликання сесії. Таким чином посадові особи, які відповідальні за підготовку сесій ради, а також депутат, зловживали своїм становищем та повноваженнями. Посадові особи та депутат знехтували необхідністю дотримання 10-денного терміну оприлюднення дати розгляду питання, уникнули оприлюднення проекту рішення в 20-денний термін, включили питання в порядок денний І-го пленарного засідання 7-ої чергової сесії обласної ради. Цим самим вони повинні бути притягнуті до відповідальноситі відповідно до ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції».

Крім того, дії депутата та посадових осіб є корупційними, адже в поданому зверненні депутата Трикура В.Ф. вміщено тільки один додаток до п.1 рішення «Обласна схема», але не було подано інші додатки, про які згадується в п.2 «Локальні схеми розташування малих гідроелектростанцій». Незважаючи на це, посадові особи апарату обласної ради не звернули увагу депутата Трикура В.Ф. та інших депутатів обласної ради на відсутність даного додатку, а навпаки забезпечили поширення матеріалів, підготовку проекту рішення на основі пояснювальної записки, та забезпечили розгляд на засіданні 4 листопада.

4. Перевищення повноважень радою. Законодавством про органи місцевого самоврядування взагалі не передбачені такі повноваження, як затвердження «схеми розташування малих гідроелектростанцій як підоснови для галузевої схеми – складової частини схеми планування території області» (п.1 прийнятого рішення) та «локальних схем розташування малих гідроелектростанцій» (п. 2 прийнятого рішення).

Прийняттям рішення № 310 «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» Закарпатська обласна рада вийшла за межі повноважень, передбачених законодавством, а також створила необхідні умови для подальших порушень планування, забудови, містобудівельного законодавства, яке передбачає інші правові норми щодо планування територій та її забудови.

Закарпатська обласна рада вийшла за межі передбачених законодавством повноважень також в п. 3. Зокрема, обласна рада не наділена повноваженнями приймати обов’язкові для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування рішення, щодо внесення локальних схем розташування малих гідроелектростанцій до схем районного планування територій.

5. Порушення законодавства про державні засади регуляторної політики. Прийняте Закарпатською обласною радою рішення є регуляторним актом, поняття якого визначено в статті 1 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», адже регулює відносини між органами влади та майбутніми інвесторами. Тим не менше, депутат Трикур В.Ф. запропонував раді, а депутати погодилися, розглянути дане рішення в загальному порядку. Тами чином, було уникнуто відповідного оприлюднення акту за 30 календарних днів, досі відсутній аналіз регуляторного впливу, а прийняте рішення не оприлюднене в друкованих ЗМІ. Все це тільки підкреслює зловживання депутатським становищем та зв’язками в апараті Закарпатської обласної ради, про що зазначалося вище.

На основі цих беззаперечних фактів протиправного прийняття одіозного рішення № 310 «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій» від 4 листопада 2011 року, воно повинно бути скасоване. Такою є позиція членів Форуму екологічного порятунку Закарпаття. 

Posted in Новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *