Серпень 2014

Нові успіхи Берегівської польдерної системи

p_64161_3_gallerybigЗаключна конференція проекту Програми ТКС ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007–2013 «Підвищення готовності до паводків у Берегівській транскордонній польдерній системі зі спрямуванням на басейн каналу Чаронда-Латориця» відбулася 14 серпня 2014 року у приміщенні БУВРу річки Тиса. участь в роботі конференції взяли усі партнери проекту, а також представники відповідних управлінь Закарпатської ОДА. Представники «ЕКОСФЕРИ» взяли участь у цій конференції, як партнери проекту.

В ході роботи конференції був зроблений огляд впроваджених заходів проекту, розглянуто питання стану розвитку Берегівської транскордонної польдерної системи та результати впровадження заходів в Угорщині, висвітлено суть та результати сільськогосподарських досліджень в рамках реалізації проекту, представлена спільна Програма розвитку водного господарства і забезпечення екологічних цілей по обидва боки кордону.

Також була представлена монографія за результатами досліджень «Берегівська польдерна система: історія та перспектива». Заслухано результати гідробіологічних досліджень Берегівської польдерної системи як основи обґрунтування вселення білого амура з метою біомеліорації. Фахівці «ЕКОСФЕРИ» представили еколого-освітню діяльність проекту, а також екологічні аспекти під час реконструкції каналу Чаронда-Латориця.

Posted in Новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *