Вересень 2017

Питаннями енергоефективності займались на Волині

У рамках проекту CLEEN та діяльності ГО «ЕКОСФЕРА» мікрогрантером стала волинська громадська організація «Шацьке поозер’я». Організація працює для добробуту Щацької об’єднаної територіальної громади. Ця громада є вже досить досвідченою в залучення різних грантових фондів, зокрема через транскордонні проекти. На своєму рахунку мають також і інфраструктурні проекти та проекти з термомодернізації соціальних установ – школи та дитячого садочка.

В рамках проекту CLEEN для громади Шацька були проведені спеціалізовані тренінги щодо питань енергоаудиту та правильне здійснення енергомодернізації приміщень, пошуку коштів на підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери, про суть Угоди Мерів та зобов’язання, які бере на себе громада. Організовано ознайомчу поїздку в енергоефективне місто Жовкву, де делегація з Шацька змогла на практиці побачити, як все працює.

 

Під час спеціального візиту фахівців ГО «ЕКОСФЕРА» у Шацьку ОТГ представників громади було ознайомлено зі змінами вітчизняного законодавства у сфері енергоефективності, з механізмами підвищення енергоефективності приміщень комунальної форми власності та особистого житла. Мова йшла про систему енергоменеджменту, про компанії ЕСКО, про Револьверний фонд та перспективу розвитку енергетичних кооперативів.

Posted in Новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *