Відпочинковий комплекс розташований серед хвойного лісу, на території села Гукливий. Тут створені всі умови для активного дитячого відпочинку в Карпатах.

У програмі табору: щоденна зарядка, рухливі ігри на свіжому повітрі, майстер-класи, тренінги зі створення фото та відеомонтажу, творча діяльність, екскурсії, походи в ліс та спортивні тренування!

Табір пройде з 28 червня по 3 липня на території готельно-ресторанного комплексу «Наташка» з усіма зручностями.

Вік: діти від 10 до 15 років
Харчування: чотириразове
Тематика: Природодослідницька діяльність. ГО «Екосфера» вчить дітей розуміти значення природи для людей, а відтак – необхідності її оберігати!
Ціна: 2900 грн
У вартість входить доїзд, харчування та проживання дітей. Участь обмежена, тож поспішіть надіслати заявку: http://surl.li/vzza 

Формування у дітей екологічної культури – одне з найголовніших завдань сьогодення. ГО «Екосфера» працює у цьому напрямку вже 20 років!

Літній дитячий табір існує з 2001 року. ГО «Екосфера» проводить навчання у рамках «Зеленої школи» – навчальної програми, яка вчить дітей займатися дослідницькою діяльністю, розвиває творчі здібності, вчить аналізувати, критично мислити, висловлюватися, працювати в команді, вести дискусію, дає розуміння законів природи, взаємозв’язків у природі, і головне – формує свідомі дружні до довкілля поведінкові звички.

Не пропустіть можливість провести активний відпочинок разом із нами!
Заповнювати заявку тут: http://surl.li/vzza 

Author