Як стати членом команди

Щоб стати членом команди ГО «Екосфера», 

потрібно, передусім поділяти цінності організації.

Цінності організації:

  • екоцентричність особистості не тільки декларована, але й проявляється у повсякденному житті (людина сортує сміття, сповідує принцип «нуль відходів», надає перевагу громадському транспорту або велосипеду, заощаджує енергію у побуті, є вегетаріанцем, для неї є неприйнятним будь-який екологічний злочин, любить природу і часто подорожує в гори, в ліс, бере участь у сплавах по ріці, завжди готовий взяти участь у природоохоронній акції чи кампанії зі збереження природи тощо);
  • несприйняття корупції у будь-яких її проявах;
  • патріотизм, який проявляється зокрема у бажанні захистити довкілля України, як держави;
  • командність (вміння і бажання працювати в команді, здатність до взаємодопомоги, готовність замінити будь-якого члена команди у разі потреби)

Якщо цінності організації співпадають з Вашими і Ви бажаєте долучитись до корисних справ у сфері охорони довкілля, Ви можете стати волонтером організації. Для цього Вам потрібно завітати в офіс організації, попередньо повідомивши про це у повідомленнях на сторінці ГО «Екосфера» у Facеbook.

Кожен волонтер ГО «Екосфери» може зробити повноцінну кар’єру, як в ГО «Екосфера», так й в іншій урядовій структурі чи установі, отримавши нові навички та компетенції для роботи у сфері охорони довкілля в неурядовому секторі країни. Чекаємо на активних і небайдужих громадян!