Зробити перші кроки у мультиплікації легко! У цьому переконалися ужгородські школярі на тренінгу, який відбувся 14 -15 травня в обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка.
Фахівці організації розповіли про основні принципи створення анімаційних мультфільмів, ознайомили із видами анімаційних технік, зокрема, із покадровою технологією та технологією «ключових кадрів».
Також йшлося про 12 принципів анімації – низку правил, запропонованих художниками, працівниками студії Disney Оллі Джонсоном та Френком Томасом. Ці правила – узагальнення досвіду художників студії Disney, накопичений з 1930-х років, та їх спроби створити більш реалістичні анімації.
Незважаючи на те, що більшість правил стосуються традиційної, мальованої анімації, вони широко застосовуються і в сучасній комп’ютерній графіці.
Далі школярі за допомогою власних смартфонів та додатку FlipaClip створювали власних персонажів, на практиці перевірили принципи анімації, покадрово розвивали історію невеличкого мультфільму, вчилися передавати рух, інерцію анімованих предметів. Анімація надає неймовірно широкий простір для вираження фантазії. А вдалі коротенькі ролики, які створили школярі на тренінгу – цьому підтвердження.
Щиро вдячні партнерам Window on America Uzhhorod за підтримку та співпрацю.
Захід відбувся у рамках проєкту #FloodUzh
Author