Від імені USAID ПЕБ Tetra Tech приймає заявки на гранти з розвитку потенціалу від українських громадських організацій, що оцінюють або розв’язують питання, пов’язані з екологічно чистою енергетикою. Екологічно чиста енергія – це енергія, що походить з відновлюваних джерел, що мають нульові викиди (ВДЕ), а також енергія, що збережена за допомогою заходів з енергозбереження (ЕЗ).

Ці гранти будуть присуджуватися та реалізовуватися відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, а також з урахуванням внутрішньої політики управління грантами USAID ПЕБ.USAID ПЕБ залишає за собою право фінансувати будь-яку або не фінансувати жодної з поданих заявок.

Будь ласка, прочитайте цей Запит в повному обсязі, перш ніж подавати заявку, щоб переконатися в тому, що ви повністю заповнили заявку та подали всю необхідну документацію. Неповні або надіслані після дедлайну заявки не приймаються до участі.

19 cічня 2022 року з 11.00 до 12.00 USAID ПЕБ проведе сесію запитань і відповідей щодо грантів з розвитку потенціалу для неурядових організацій (НУО), що оцінюють або розв’язують питання, пов’язані з екологічно чистою енергетикою. Місце зустрічі – ZOOM (для зареєстрованих учасників). Щоб зареєструватися потрібно написати листа на пошту [email protected] із зазначенням у темі електронної пошти «Questions and Answers Presentation RFA 2021-4» до 17 січня 18:00 за київським часом.

Одна організація може надіслати лише один електронний лист із запитаннями щодо надання роз’яснень. Заявка повинна бути написана англійською або українською мовами, використовуючи шаблони, надані в додатках до цього Запиту. Заявники мають подавати пропозиції на електронну пошту [email protected], вказавши у темі листа: RFA-2021-4.

Кінцева дата та час подання заявок: 8 лютого 2022 року | 23:59 за київським часом.

Author