Посібники написані авторами на основі власного досвіду здійснення адвокаційних кампаній. Покликані допомогти неурядовим організаціям у плануванні та проведенні власних адвокаційних кампаній.

 Станкевич О. І., Дерев’янченко Н. О. Природоохоронна адвокація: теорія і практика на прикладах. – Ужгород, 2007. – 80 с.

Ця книга є практичним посібником з природоохоронної адвокації. Вона написана на основі досвіду РМЕО „ЕКОСФЕРА” та інших партнерських їй НУО у галузі представлення інтересів та захисту прав громадян. У цій книзі-посібнику систематизовано знання і досвід фахівців РМЕО „ЕКОСФЕРА” у сфері впливу НУО на процеси прийняття рішень, розробку стратегічних планів розвитку громад та формування природоохоронної політики. Посібник містить теоретичні положення природоохоронної адвокації, а також реальні історії успіху, де детально описано й проаналізовано хід подій.

Рекомендовано природоохоронцям, правозахисникам, журналістам, громадським діячам, широкому колу читачів.

Мовний редактор і коректор: Дерев’янченко Н.

 

Станкевич-Волосянчук О. І. Адвокація як метод впливу  (практичний посібник). – Ужгород, 2013. – 80 с.

Посібник «Адвокація як метод впливу» може слугувати азбукою для початківців у адвокаційному русі, а також порадником для більш досвідчених у цій сфері організацій. У кожному разі автор не ставивсобі за мету відповісти на усі питання, оскільки більшість питань, як і відповідей приходять з досвідом.

Усе викладене у цій книзі опирається на конкретний досвід з практики здійснення адвокаційних кампаній. Саме тому тут кожен може знайти для себе корисні приклади та «рецепти» на майбутнє.

У цьому посібнику викладені основні положення, важливі для громадських активістів, які планують захищати своє право жити у безпечному довкіллі через адвокаційні кампанії. Оповідь щодо покрокового планування та впровадження адвокаційної кампанії, а також приклади з кампаній, які відбулись, допоможуть читачу правильно обрати стратегію адвокаційної кампанії, визначати її мету, інструменти, та зрозуміти, яку роль у ній відіграють соціальні мережі й співпраця зі ЗМІ.

Видання спрямоване на активістів громадських рухів: представників неурядових організацій, місцевих громад.

Author