Саме ця проблема – одна із найактуальніших у населених пунктах України. Наше завдання було допомогти дітям зрозуміти, чому сміття з кожним роком стає все більше. А також, якою може бути їх особиста роль у розв’язанні цієї проблеми.

Ми провели тренінги і майстер-класи, спрямовані на формування таких поведінкових звичок, які сприяють уникненню зайвих покупок і продовжують життя матеріалам, які хотіли викинути на смітник.

Зменшення кількості сміття у побуті зменшує кількість відходів, які потраплять на сміттєзвалища, у ліси, яри та річки. Також ми спонукаємо не використовувати пластикові пакети. Замість них ми пропагуємо використання екосумок, які на майстер-класі учасники Зеленої школи можуть розмалювати самі.

«Зелена школа» – це навчальна програма, яка вчить дітей займатися дослідницькою діяльністю, розвиває творчі здібності, вчить аналізувати, критично мислити, висловлюватися, працювати в команді, вести дискусію, дає розуміння законів природи, взаємозв’язків у природі, і головне – формує свідомі дружні до довкілля поведінкові звички!

У рамках «Зеленої школи» молодь набуває навичок створення мультфільмів, коротких відео, фотографії, власних вебсайтів. Це парасолькова програма, яка включає різні теми, методи та форми навчання у форматі таборів, ЕкоШкіл, майстер-класів та воркшопів. Щиро вдячні Управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА за співпрацю та постійну підтримку. #Green_school #Safe_Tisza

Author