У п’ятницю 16 жовтня 2020 року ГО «Екосфера» та Національний екологічний центр України проведуть семінар, де презентують можливості ідентифікації, картування та оцінки екосистем та їх послуг, а також їх застосування при проведені ОВД та СЕО гідроенергетичних програм та проектів. Учасники будуть ознайомлені з сучасною концепцією екосистемних послуг річкових басейнів та європейськими інструментами їх оцінки. Будуть презентовані результати пілотної оцінки для басейну р. Уж та висвітлений досвід застосування екосистемного підходу в інших країнах Східного партнерства.

Учасники: Оксана Станкевич-Волосянчук, експерт ГО «Екосфера», Руслан Гаврилюк, голова Національного екологічного центру України, а також на відео-зв’язку експерти проекту з інших країн – Ілья Тромбіцький, виконавчий директор «Еко-Тірас» (Молдова), Ольга Казанцева експерт «Еко-Тірас» (Молдова), Арам Габрієлян, експерт НУО «Хазер» (Вірменія) та Ельчін Султанов, директор Азербайджанського орнітологічного товариства.

До участі запрошуються представники громадських організацій, науковці, викладачі, студенти, представники державних органів у сфері управління водними ресурсами, гідроенергетики, ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Попередня реєстрація за посиланням або телефоном +38050 385 90 37

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.

Author