До Дня Дунаю, який вже традиційно відзначаємо у кінці червня, БУВР Тиси разом з співорганізаторами оголошує творчий конкурс для школярів екологічного спрямування «Тиса-молодша сестра Дунаю». Всі ми, жителі Закарпаття, проживаємо в басейні річки Тиси, а хтось і безпосередньо на березі самої Тиси або однієї з її приток та численних струмків, що несуть свої води до далекого Дунаю. Як ви бачите свою річку? Що хочете розповісти нам про її життя? Нам цікаво дізнатися вашу думку!

Термін дії Конкурсу з 26.05.2020 р. по 23:59 25.06.2020 р.

Роботи, надіслані після 25.06.2020, брати участь в конкурсі не будуть.

Умови:

Для участі запрошуються школярі Закарпатської області, які змагатимуться у трьох вікових категоріях та трьох жанрах:

  • 7-9 років – малюнок на тему « Я люблю свою річку (назва річки)!»,
  • 10-12 років – фотографія на тему «Моя річка (назва річки)»,
  • 13-15 років – відео на тему «Життя річки (назва річки) ».
  1. Малюнок повинен бути формату А4. У нижньому правому куті вказуйте ім’я та прізвище автора, вік, назва річки, місце проживання, школу.
  2. Фотографія повинна бути чіткою. Не важливо, яким пристроєм буде зроблено фото – мобільний телефон чи фотокамера. Головне – фото повинно бути цікавим і промовистим. Надсилаючи фотографії вказуйте ім’я та прізвище автора, вік, назва річки, місце проживання, школу.
  3. Відео повинно бути не більше 1 (однієї) хвилин. Містити кадри різних частин річки, берегу, русла, мешканців річки тощо. Будьте творчими, зробіть ваше відео цікавим. Надсилаючи відео, також вказуйте ім’я та прізвище автора, вік, назва річки, місце проживання, школу.

Надсилаєте свої роботи зручним для Вас способом (в коментарі під постом, або на електронну адресу [email protected]);

Один користувач може відправити тільки одну роботу;

Беручи участь в конкурсі, учасник підтверджує, що організатор може вказувати його ім’я в Facebook при оголошенні результатів.

Роботи, які беруть участь в конкурсі можуть використовуватися організаторами в інших рекламних або соціальних матеріалах.

26 червня о 15:00 год буде визначено переможця конкурсу за кількістю вподобань (лайків) та оцінками журі.

Оголошення переможців та нагородження відбудеться у кінці червня.

Призи:

Приз за перше місце у конкурсі малюнку – професійний набір для малювання.

Приз за перше місце у конкурсі фотографії –  смартфон.

Приз за перше місце у конкурсі відео – квадрокоптер.

З нетерпінням чекаємо на Ваші роботи.

Хай щастить! 

Співорганізатори конкурсу – Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса, Басейнова рада Тиси, Громадська організація «Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги», Громадська організація «ЕКОСФЕРА», проєкти SAFETISZA, FloodUZH Програми транскордонного співробітництва ЄІС HUSKROUA 2014-2020.

Author