26-29 січня в Ужгородській ЗОШ №6 фахівці ГО «Екосфера» провели Зимову Екошколу для 15 школярів на тему «Піклуймося про нашу річку!» у рамках програми «Зелена школа».  Першого дня школярі дізналися про основи композиції, мобільної відеозйомки, види ракурсів та прийоми у відеозйомці. Теоретичні знання діти застосували на практиці, знімаючи пейзажі на річці Уж. Серед обраних тем: «Річка Уж – окраса обласного центру», «Сміття – ворог для природи», «Життя річки у зимову пору».

Наступного дня дітей ознайомили із професійними програмами для відеомонтажу. Також школярі змонтували відеоролики за допомогою власних смартфонів. Під час монтажу діти використовували матеріал, відзнятий на річці Уж.

В останній день «Зеленої школи» для дітей провели тренінг щодо створення власних вебсайтів та ведення блогу на екологічну тематику. У практичній частині діти обрали власні теми з охорони довкілля та створили вебсайти на основі конструктора.

Створені відеоролики та сайти учні опублікують на своїх сторінках у соціальних мережах.

«Зелена школа» – це навчальна програма, яка вчить дітей займатися дослідницькою діяльністю, розвиває творчі здібності, вчить аналізувати, критично мислити, висловлюватися, працювати в команді, вести дискусію, дає розуміння законів природи, взаємозв’язків у природі, і головне – формує свідомі дружні до довкілля поведінкові звички.

Головним спонсором заходу виступила компанія PettersonApps, що займається Web and mobile розробкою, а також підтримку ми отримали від Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Захід здійснювався в рамках проекту #FloodUzh.

Author