Щоп’ятниці на базі Ужгородської публічної бібліотеки та на базі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки ім. Ф. Потушняка будуть відбуватися пізнавальні заняття для дітей.

Програма включає 10 заходів упродовж червня-серпня 2023 року задля психологічної підтримки дітей внутрішньо переміщених сімей. У межах проєкту передбачено чимало захопливих майстер-класів та квестів на теми: «Скорочення відходів», «Сортування сміття і переробка», «Лісові екосистеми», «Екзоти міста Ужгорода», «Енергія сонця», «Птахи в умовах урбанізації». 

Діти відвідають Ужгородський ботанічний сад, навчаться впізнавати екзотичні рослини, які вже давно стали звичними для міста. Будуть спостерігати з біноклем за водоплавними птахами на річці Уж.

Також ми відвідаємо два середньовічні замки (замок Паланок та замок Сент-Міклош), а також побуваємо у двох Національних природних парках! Будемо знайомитися з біорізноманіттям краю, грати в екоігри та навчатися роботи в команді. 

Завдяки таким мандрівкам діти з інших регіонів країни краще пізнають культуру і природу Закарпаття – свого нового місця проживання.

Для участі у програмі необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/WePWP4aTfnfHVNMK8
Для дітей передбачено обід. Заняття проводитимуть щоп’ятниці з 10 до 15 год.
Перші заняття відбудуться вже 9-го червня о 10:00!
Чекаємо на вас в Ужгородській публічній бібліотеці та в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка.
Минулоріч ГО «Екосфера» проводила заняття з дітьми внутрішньо переміщених сімей у межах проєкту «Зелені канікули», про який можна дізнатися детальніше тут: https://www.youtube.com/watch?v=-0_igzOONIw&t=2s&ab_channel=Tv21%D0%A3%D0%BD%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80 

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Екосфера» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті.

 

Author