Хто може стати учасником проєкту?

Учасниками проєкту можуть стати територіальні громади, як орган місцевого самоврядування, громадська організація, ОСББ, кооператив, група домогосподарств, приватних власників чи ініціативних громадян, які складають громаду, об’єднану спільною територією, інтересами, бажанням кооперації.

Що потрібно для участі у проєкті?

Для участі у проєкті необхідно:

– подати заяву у довільній формі про бажання взяти участь у проєкті від офіційно організованої спільноти (ОТГ, ГО, ОСББ, кооперативу тощо), підписану офіційним керівником.;
– заповнити аплікаційну форму (додається), де потрібно описати проблему з існуючими джерелами електропостачання (перебої у подачі електроенергії, часті відключення, ненадійні електромережі, які постійно потребують ремонту, недостатня напруга тощо), яку спільнота хоче вирішити у своїй громаді.

Заяву та аплікаційну форму необхідно надіслати на електронну адресу: [email protected] або на поштову адресу: ГО «Екосфера», вул. Капушанська, 82а, 88000 м. Ужгород до 20 січня 2021 року (дата, коли всі документи повинні бути вже в офісі).

Проєкт спрямовано на демонстрацію та поширення ідеї енергетичної демократії для  забезпечення мешканців, зокрема, віддалених громад гірських районів Карпат доступною, надійною, сталою та безпечною енергією за рахунок збільшення виробництва відновлюваної енергії.

Учасники проєкту матимуть можливість взяти участь у семінарі щодо можливостей  створення розвитку власних мікро-мереж відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) на основі існуючих місцевих природних ресурсів (сонця, вітру, води, геотермальних вод та енергії землі) за участі приватного капіталу та на основі кооперації. Після семінару учасники проєкту зможуть запропонувати власну ідею створення мікрооб’єкту електрогенерації у своїй громаді для її реалізації у рамках проєкту. Для 3-х найкращих ідей за рахунок проєкту буде виконана підготовка технічної документації або оцінка впливу на довкілля.

З додатковими питаннями просимо звертатись за телефоном +38 0312 615852 або адресою електронної пошти [email protected].

Більше інформації про проєкт тут https://ekosphera.org/energetychni-mozhlyvosti-dlya-zakarpatskyh-gromad/ 

Author