З 28 червня по 3 липня ГО «Екосфера» провела табір для молоді шкільного віку «Зелена школа 2021»

Програма табору була цікавою і насиченою. Впродовж 5-ти днів учасники брали участь у майстер-класах, уроках англійської, грали у командні ігри, займалися спортом, купалися в басейні, ходили на екскурсії до лісу та здобували екологічні знання. Завдяки приємній атмосфері діти відчували себе в безпеці, могли самостійно обирати напрямки занять, працювати в команді та розкрити власний потенціал. 

Відпочинковий комплекс «Наташка», де проходив табір, розташований серед хвойного лісу, на території села Гукливий. Кожен ранок діти розпочинали із активної зарядки. На уроках англійської учасники навчилися вільно розповідати про свої хобі, сім’ю, рідне місто та плани на майбутнє. З допомогою перегляду мультфільмів, ігор та спілкування вивчали нові слова, вчилися будувати мовленнєві конструкції. Також працювали різні гуртки, де кожен міг зайнятися улюбленою справою, а відтак були враховані інтереси усіх дітей.

На екскурсіях до хвойного лісу, що неподалік, діти дізнавалися про цінність пралісів та мертвої деревини, вчилися відрізняти ялину від ялиці, вчилися розуміти роль лісу в кліматотворенні. Із матеріалів, знайдених у лісі, діти створили власні композиції, які моделюють ліс та мертву деревину.

Щодня на учасників чекала насичена програма: майстер-класи зі створення фотографій та відео, розмалювання екоторб, вікторини та творча діяльність. створення анімацій з допомогою мобільного додатку. Здобуті знання діти застосовували на практиці.

Затишними вечорами діти співали пісні під гітару. Більше того, деякі учасники створили власну музичну композицію! На третій день табору дітлахи перевтілилися у піратів та зіграли в гру «У пошуках скарбів»! Кожна команда власноруч розмалювала карту для своїх суперників, де позначила захований скарб.

Найбільш активні та кмітливі учасники під кінець табору отримали приємні подарунки. Нові враження та навички допомогли дітям розвинути власні здібності та провести час з користю. Наш табір «Зелена школа» – це про поєднання фізичного, творчого та інтелектуального розвитку дитини!

Формування у дітей екологічної культури – одне з найголовніших завдань сьогодення!

Ми проводимо навчання у рамках «Зеленої школи» – навчальної програми, яка вчить дітей займатися дослідницькою діяльністю, розвиває творчі здібності, вчить аналізувати, критично мислити, висловлюватися, працювати в команді, вести дискусію, дає розуміння законів природи, взаємозв’язків у природі, і головне – формує свідомі дружні до довкілля поведінкові звички.

Дякуємо за підтримку Управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА, а також компанії PettersonApps, що займається Web and mobile розробкою.

Author