Із 14 по 24 липня 2021 року поблизу м. Крагуєвичі відбудеться міжнародний молодіжний екотабір. Тема цьогорічного кемпінгу – міжкультурне навчання.

У командах учасники з України, Македонії, Албанії, Сербії та Німеччини розроблятимуть власні ідеї для роботи з молоддю та організації міжнародних проєктів. Навчання полягає у набутті навичок міжкультурного спілкування, здатності працювати в команді, розширювати знання у реалізації міжнародних молодіжних обмінів, плануванні та фінансуванні міжнародних проєктів.
Проєкт покриває витрати на доїзд, проживання та харчування учасників.
Ми відстоюємо цінності, які сприяють зближенню культур і народів – толерантність та взаємодія культур задля досягнення спільних глобальних цілей. До участі запрошуємо активних, ініціативних громадян віком від 18 до 25 років (можливо до 30).
Учасники повинні мати зацікавленість у пізнанні культур інших країн та здійсненні молодіжних обмінів у 2022 році (за підтримки досвідчених експертів).
Рівень володіння англійською мовою – не нижче В1. Для участі необхідно заповнити заявку та надіслати мотиваційний лист: https://cutt.ly/LnJi4oV
Дедлайн: 5 липня.
Author