ЕСКОМ (анг. CLEEN) – це трирічний проект, що спрямований на створення та розвиток партнерської мережі між громадськими організаціями Грузії, Вірменії, Молдови та України та підвищення їх потенціалу у сфері енергоефективності. Відібрані команди-учасники працюють над проектами, що є для них пріоритетними: поліпшенням своїх організаційних здібностей, формуванням  та моніторингом місцевої енергетичної політики, обміном досвідом із міжнародними організаціями-партнерами.

Проект впроваджувався ГО «Екоклуб» (Рівне), здійснюючи менторську підтримку та регрантинг для учасників мережі ЕСКОМ. Детальніше про мережу ЕСКОМ читайте тут.

Територія проекту: Україна, Молдова, Грузія, Вірменія.

Завдяки створенню регіональної мережі партнерства більше 30 організацій громадянського суспільства навчаються та отримують інформацію про енергоефективність, різні можливості енергозбереження, а також про політичну роботу у сфері відновлювальних джерел енергії. Організації мають можливість реалізувати свої місцеві проекти у cфері енергетики та брати участь у політичних процесах й сприяти формуванню місцевої політики. 

Результати ГО «Екосфера»:

  1. Підготовлено 2-х фахівців в організації з питань сталої енергетики, енергоефективності та бюджетних відносин.
  2. Розпочата робота у сфері сталої енергетики та розвитку ВДЕ у м. Ужгороді та в Закарпатті загалом.

Партнери: EU, CLEEN: WECF (Німеччина), ГО «Екоклуб» (Рівне), Gutta-Club (Молдова), SDCA Society Development Centre of Akhaltsikhe (Грузія).

Author