ГО «Екосфера» в рамках реалізації проєкту № 19.2186.5-002.30 відповідно до договору про МБФД № 83431863 від 17.02.2023, оголошує відкритий тендер на закупівлю:

Лот №1

Обладнання для встановлення гібридної дахової СЕС потужністю 10 кВт

Лот №2

Послуги з встановлення гібридної дахової СЕС потужністю 10 кВТ

Дата оголошення тендеру: 28.03.2023

Термін подання тендерних пропозицій: 06.04.2023

Предметом закупівлі є:

 1. Обладнання для встановлення гібридної дахової СЕС потужність 10 кВт
 2. Послуга з встановлення гібридної дахової СЕС  потужність 10 кВт

Детальний опис товарів/послуг вказаний у специфікації (додається).

Специфікація-Тендер

Строк надання товарів/послуг:

 • протягом 10 робочих днів з дати підписання Договору закупівлі обладнання.
 • протягом 30 робочих днів з дати підписання Договору – надання послуг з встановлення дахової СЕС.

Вимоги до постачальника товарів, надавача послуг  учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності,  належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, можливість надати товари,  послуги у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт, технічну документацію на обладнання, cамодекларацію щодо визначення походження пропонованих товарів (додається) тощо).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Комерційну пропозицію (форма додається)
 2. Портфоліо надавача послуг українською або англійською мовою
 3. Документи (копії реєстраційних документів, інші відповідні документи тощо).
 4. Специфікацію/цінову пропозицію відповідно до форми
 5. Самодекларація щодо визначення походження пропонованих товарів  (додається)

Декларація-про-товар

Offer-for-service-Обладнання-для-встановлення-гібридної-дахової-СЕС-потужністю-10-кВт

Offer-for-service-Послуг-з-встановлення-гібридної-дахової-СЕС-потужністю-10-кВТ

Істотні критерії (умови) відбору тендерної пропозиції:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису послуги, товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товару, послуг
 5. Ціна повинна бути вказана тільки в національній валюті (без прив’язки до іноземної валюти). Ціни, вказані в іншій валюті або прив’язані до іноземної валюти, до розгляду не приймаються.
 6. ПДВ має бути включене до вартості, якщо учасник тендеру є платником ПДВ

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою  [email protected]   до 31.03.2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуги та передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі  PDF) надіслані учасником на електронну адресу Го «Екосфери» [email protected] з темою листа «Відкритий тендер – назва учасника»  до 18:00   06.04.2023 року, а також у письмовій формі із зазначенням «Відкритий тендер» за адресою: 88000, м.Ужгород, вул. Капушанська, 82 А, офіс 29   у строк до 06.04.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 години 06.04.2023 року, розгляду не підлягають.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умовами) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, не пізніше 11.04.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа: Оксана Буртин

Телефон: +380663314751

 

Author