Цільовою аудиторією є представники неурядових організацій, місцевих громад, ОСББ, активісти громадських рухів.

 

Станкевич-Волосянчук О. І., Лукша О. В. СТОП масовому будівництву міні ГЕС у верхівї річок Карпат (хроніки та аналіз адвокаційної кампанії) – Ужгород: Видавництво електронної книги “Videlka”, 2013. – 84 с. 

У книзі автори аналізують суть та етапи адвокаційної кампанії, яку проваджувало ВКО «Форум екологічного порятунку Закарпаття» протягом 2012-2013 років. На сторінках цієї книги зацікавлений читач може більше дізнатись про проблему будівництва МГЕС у Карпатах, та про природоохоронні рухи у Закарпатті, спрямовані на призупинення згубних для довкілля непродуманих проектів у малій гідроенергетиці, реалізованих, у більшості, випадків з порушенням чинного законодавства України.

Ця книга може стати посібником для громадських активістів, які також планують захищати своє право жити у безпечному довкіллі через адвокаційні кампанії. Оповідь про хід подій дає чіткі приклади того, як обирати стратегію адвокаційної кампанії, визначати її мету, інструменти, та зрозуміти, яку роль у ній відіграють соціальні мережі й співпраця зі ЗМІ.

Редакція та корекція: Оксана Станкевич-Волосянчук, Олег Лукша

ISBN 978-617-7060-44-3 

Author