Ви – активний громадянин/ка, зацікавлений/а у сталому розвитку свого регіону? Ви приймаєте рішення на місцевому рівні або плануєте розвиток міської чи сільської громади і берете участь у відновленні України? Ви є представником/цею НДО або малого та середнього бізнесу? Або ви журналіст/ка, зацікавлений/а у висвітленні рішень, спрямованих на стале відновлення України?

NADACE PARTNERSTVÍ шукає учасників та учасниць для пілотної фази проєкту «Партнерство для сталого відновлення України»!

Чим це має вас зацікавити? 

Ми хочемо розширити потенціал місцевих українських лідерів, запропонувавши практичні, надихаючі та інформативні п’ятиденні стажування у липні 2023 року, основна частина яких проходитиме у Центральній Європі, переважно у Чеській Республіці.

За допомогою екскурсій, візитів, лекцій та обміну досвідом ці стажування познайомлять вас зі спеціальними проєктами, технологіями, інституціями, ключовими фігурами та правовими умовами надійних рішень для сталого розвитку України у різних сферах.

Ми дамо вам практичний огляд найкращих можливих рішень у сферах:

  • відновлюваних джерел енергії та енергетичної незалежності
  • сталого відновлення будівель та інфраструктури
  • адаптації до зміни клімату
  • очищення питної води та стічних вод
  • утилізації відходів

Ми надаватимемо учасникам та учасницям технічну та консультативну підтримку і з’єднаємо відповідні європейські підприємства та установи з українськими лідерами в регіонах, які потребують конкретної допомоги.

Ми поєднаємо учасників та учасниць у Мережу учасників для обміну корисними навичками, поширення мотивації, спільних пропозицій і подальшого співробітництва.

Кого ми шукаємо? Місцевих лідерів!

Ми шукаємо місцевих лідерів та осіб, які приймають рішення, планувальників, представників органів місцевого самоврядування, некомерційного сектору та малого й середнього бізнесу Львівської області та околиць, які раніше брали участь у реалізації або знаходяться зараз у процесі підготовки або реалізації проєктів, що стосуються сталого відновлення України та сфер енергетичної незалежності, сталої реконструкції будівель та інфраструктури, адаптації до зміни клімату, очищення питної води та стічних вод і утилізації відходів.

Також індивідуально будуть розглянуті заявки від учасників та учасниць із сильною мотивацією, які знаходяться на ранніх стадіях планування та створення своїх проєктів та заявки від лідерів з інших регіонів.

Терміни стажування: 23.7 – 28.7. 2023
Термін подання заявки:  18.6. 2023

Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть форму за цим ПОСИЛАННЯМ.
Проєкт реалізується Nadací Partnerství (Чеським фондом екологічного партнерства) в кооперації з українськими партнерами Екосфера та Екоклуб.

Author